سوالات متداول

 • برای کار آرایش دائم ابرو میکروبلید را انتخاب کنیم یا میکروپیگمنتیشن؟

  اگر دنبال کاری نچرال برای رفع نواقص ابرو هستیند کار میکروبلیدینگ میتواند مناسب شما باشد. اما اگر به دنبال تغییر یا ماندگاری بالا هستید کار میکروپیگمنتیشن میتواند مناسب برای ابرو های شما باشد.

 • ماندگاری کار چقدر است و چند وقت یک بار به ترمیم نیاز دارد ؟

  ماندگاری کار شش ماه تا دو سال متناسب با پوست هر شخصی می باشد. کار آرایش دائم ابرو سی روز بعد از انجام کار به ترمیم اولیه نیاز دارد و هر سال هم به ترمیم سالیانه نیاز دارد.

 • آیا درهنگام انجام کار آرایش دائم ما دردی را احساس میکنیم ؟

  در تکنیک های جدید روز آرایش دائم کار بسیار حرفه ای و سطحی می باشد و هیچ آسیبی به پوست نخواهد شد و زیباجو در هنگام کار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد ضمنا اینکه هم قبل از کار و بین کار چندین مرتبه بی حسی های قوی استفاده خواهد شد.

 • پاک کردن تتو های قدیمی به چند جلسه ریموو احتیاج دارد؟

  اینکه ریموو تتو های قدیمی چند جلسه طول خواهد کشید به عوامل زیادی بستگی دارد. 1-جنس تتو یعنی با چه رنگی کار شده قبلا 2-عمق تتو که چقدر عمیق کار شده و چندین مرتبه ترمیم شده 3-عمق دست پیگمنتر و... پاک شدن تتو های قدیمی از دو تا ده جلسه امکان داره احتیاج داشته باشد

 • ایا بعد از کار آرایش دائم زیباجو باید کار خواصی را انجام دهد؟

  تا 24ساعت بعد از کار از استعمام و شست و شوی ناحیه خودداری از محیط و تا سه روز بعد از کار ناحیه را با پماد آی چشمی مرطوب نگه دارید، از رفتن به استخر تا ده روز خودداری فرمایید، از استفاده از لوازم آرایشی به ناحیه تا ده روز خودداری فرمایید، در معرض نور مستقیم خورشید نباشید.

 • برای انجام آرایش دائم چشم کار کانتورینگ چشم را انتخاب کنیم یا شیدینگ چشم؟

  اگر دوست دارید کار آرایش دائم چشمتان مانند سایه فید باشد کار شیدینگ چشم مناسب شما است. اما اگر دوست دارید کار آرایش چشمتان مثل خط چشم کادر و مرز داشته باشد کار کانتورینگ چشم مناسب شما یباشد.

 • برای انجام آرایش دائم لب کار شیدینگ لب را انتخاب کنیم یا کار کانتورینگ لب را؟

  اگر دوست دارید کار آرایش دائم لبتان بسیار ملایم و بدون داشتن خط لب و بدون مرز باشد بهترین انتخاب برای شما کار شیدینگ لب میباشد . اما اگر به دنبال تغییر فرم لب و ماندگاری پررنگ هستید بهترین انتخاب برای شما کانتورینگ لب میباشد.