خدمات

ریمو ابرو
میکروبلیدینگ ابرو
کانتور چشم
کانتور لب
شیدینگ چشم
میکروپیگمنتیشن ابرو

دسته بندی

ریمو ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

کانتور چشم

کانتور لب

شیدینگ چشم

میکروپیگمنتیشن ابرو

خدمات شیدینگ چشم - رها حاجی زینلی

شیدینگ چشم

تکنیک شید چشم در آرایش جلوه چند برابری برای آرایش ایجاد می کند. شید چشم یک تکنیک جدید که می توانیم آن را با خط چشم ترکیب کنیم . حال فرض کنید که می خواهید آرایشی داشته باشید که پاک نشود، میتوانید با آرایش شید چشم که با تکنیک میکروپیگمنتیشن انجام می شود .

نتیجه این روش درمانی تا چند سال ماندگار است. اگر در ابرو یا سایر اجرای صورت، نقصی مشاهده می‌کنید که باعث از دست دادن اعتماد به‌ نفس شما شده است، با این روش می‌توانید فرم مناسب اجزای صورت را ایجاد کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

افرادی که دچار ریزش مو و ابرو شده‌اند، آلوپسی دارند یا شیمی‌درمانی شده‌اند، می‌توانند از مزایای میکروپیگمنتیشن برای بازیافتن ظاهر شاداب و زیبای اولیه، بهره‌مند شوند.

تاثیر میکروپگمنتیشن :

بعد از میکروپیگمنتیشن، مقداری ورم در ناحیه مورد نظر تجربه می کنند برای این که این ورم از بین برود هر چند وقت یک بار از کمپرس یخ استفاده کنید.

بعد از میکروپیگمنتیشن، رنگ‌هایی که می‌بینید بسیار پررنگ‌تر و تیره‌تر از آن‌چیزی که در نظر داشته‌اید به نظر می‌رسند. ولی در عرض چند هفته، این رنگ‌ها کم‌رنگ‌تر می‌شوند و به رنگ مورد نظرتان تغییر رنگ خواهند داد.

خدمات شیدینگ چشم - رها حاجی زینلی
شیدینگ چشم ساده
یکی از رایج ترین نوع شیدینگ چشم، تاتو ساده چشم می‌باشد. این نوع تاتو به صورت یک خط نازک بالای مژه‌ها کشیده و تاتو می‌شود، این تنوع تاتو برای اکثر چشم‌ها قابل اجرا می‌باشد و برای افرادی که دارای پلک‌های افتاده و یا خسته هستند می‌تواند گزینه بسیار خوب و زیبایی باشد.
خدمات شیدینگ چشم - رها حاجی زینلی
شدینگ بن مژه
از تاتوی خط مژه یا همان شیدینگ بن مژه برای افرادی که قصد دارند حالت چشم خود را حفظ کنند و همراه با آن چشم‌های زیبا تری را داشته باشند استفاده می‌شود. با استفاده از شیدینگ مژه می‌توان مژه‌های خود را پر پشت تر و پر رنگ تر نشان داد، این روش از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و زیبایی بسیار زیادی را بر روی چشم ایجاد می‌کند.
خدمات شیدینگ چشم - رها حاجی زینلی
سایه چشم پودری یا تاتو شیدینگ چشم
یکی از روش‌های جدید و پرطرفدار کشیدن سایه چشم دائمی، تاتوی شیدینگ چشم به صورت سایه پودری است. در این روش تاتو به صورت نقطه نقطه انجام می‌شود به طوری که در پایین چشم تراکم بیشتری را نسبت به بالای آن مشاهده خواهیم کرد. شیدینگ چشم یا سایه چشم پودری دائم ابرای افرادی که تاتوهای قدیمی دارند و از آن خسته شدن یا افرادی که علاقه زیای به سایه چشم های دائم دارند مناسب می‌باشد.
خدمات شیدینگ چشم - رها حاجی زینلی
بُن مژه
به تاتوهای ریز و همرنگ مژه‌ که ظاهر طبیعی به مژه‌ افراد می‌دهد و به پر نشان دادن مژه ها کمک می‌کند، بُن مژه می‌گویند. بُن مژه برای افرادی که از مژه‌های کم پشت برخوردار هستند و یا به هر دلیلی دارای مژه نمی‌باشند مناسب است، با انجام دادن این کار به روش اصولی و دقیق می‌توانید مژه‌های خود را پر تر و یبا تر نشان بدهید.