خدمات

ریمو ابرو
میکروبلیدینگ ابرو
کانتور چشم
کانتور لب
شیدینگ چشم
میکروپیگمنتیشن ابرو

دسته بندی

ریمو ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

کانتور چشم

کانتور لب

شیدینگ چشم

میکروپیگمنتیشن ابرو

خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو - رها حاجی زینلی

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن در یک جمله به معنای قرار دادن پیگمنت بین لایه‌های درونی و بیرونی پوست است؛ انقلابی در جهان آرایش دائمی و نیمه‌دائمی ابرو که اغلب نقص‌ها و مشکلات روش‌های قدیمی‌تر را ندارد. در روش میکروپیگمنتیشن ابرو با یک دستگاه دیجیتال مخصوص در ابروهای شما بافت‌هایی ایجاد می‌کنند که ناشی از انتقال رنگدانه‌های لایه زیرین پوست به لایه‌های بالایی است.

فرم ابروها بعد از میکروپیگمنتیشن آنقدر طبیعی خواهد شد که اغلب ریزه‌ کاری‌های موی طبیعی ابرو در آن قابل مشاهده خواهد بود. همچنین آرایش ابروها به روش میکروپیگمنتیشن، نسبت به تتوی ابرو یا هاشور ابرو دوام قابل قبولی دارد. میکروپیگمنتیشن به عنوان روشی غیرتهاجمی‌تر طبعا عوارض خفیف‌تری هم دارد.

جالب است بدانید از روش میکروپیگمنتیشن برای آرایش دائمی یا نیمه‌دائمی اجزای دیگر صورت هم استفاده می‌شود و یکی از مهم‌ترین تفاوت آن با سایر روش‌ها استفاده از پیگمنت‌ها به جای جوهرها است. پیگمنت‌ها رنگ‌هایی معدنی، ضدحساسیت، کاملا ملایم و طبیعی دارند.

میکروپیگمنتیشن ابرو
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.